Wpisy użytkownika alltheprettyfaces z dnia 5 stycznia 2011

Liczba wpisów: 2

alltheprettyfaces
 
Jakiś czas temu któraś z was zapytała, jaki jest mój sposób malowania kresek (przepraszam, ale nie pamiętam nicku). Metod jest wiele, pewnie każda z was ma własną, w zależności od używanych produktów, albo po prostu wygody. Niektórzy malują je naciągając lekko powiekę, inni przy otwartym oku, ja robię mieszankę tych dwóch sposobów :) Kiedy rysowałam kreskę przy zamkniętym oku, często miałam problem z uzyskaniem prostej linii wzdłuż powieki, ze względu na nierówności na jej powierzchni.

Nie twierdzę oczywiście, że moja metoda jest najlepsza, ale może pomoże wam w wypracowaniu własnej techniki.

Zacznę od tego, jakich produktów używam. Najczęściej stosuję linery w płynie, ale nie te z pędzelkiem, a te z aplikatorem. Moimi ulubionymi są Lancome Artliner i Manhattan Dip Liner. Dzięki aplikatorom mam więcej kontroli i mogę narysować bardziej precyzyjną kreskę.

Ok, tyle wstępu, czas na krok po kroku...
Pokaż wszystkie (12) ›
 

alltheprettyfaces
 
Uwaga! Uwaga! Mam dla was niespodziankę, mam nadzieję, że miłą :) A dokładniej konkurs makijażowy! Nie rozdanie tylko konkurs i to nie najłatwiejszy. Ale nagroda jest warta zachodu...chętnie bym ją sobie zostawiła, ale obiecuję, że wyślę zwycięzcy :)

W założeniu miał być to konkurs z okazji przekroczenia granicy 50 tys. odwiedzin bloga, ale nagroda niestety nie dotarła na czas i stąd małe opóźnienie...Niech to będzie więc podziękowanie za dotychczasowe wsparcie i komentarze.  

Czas na szczegóły...temat konkursu jest bardzo ogólny i jest to *Australia*, czyli makijaż inspirowany tym krajem. Dlaczego? Bo od ponad roku właśnie tu mieszkam.

Liczę na waszą kreatywność i ciekawe pomysły. Przyznaję, że będzie to jedno z ważniejszych kryteriów oceniania, oprócz oczywiście staranności wykonania.

A teraz kilka zasad, proszę o dokładne przeczytanie regulaminu przed wzięciem udziału, żeby nie było później żadnych nieporozumień.

*Zasady konkursu*

- musisz być obserwatorem mojego bloga,

- konkurs jest otwarty niezależnie od miejsca zamieszkania czy wieku (ale osoby poniżej 18 roku życia w razie wygranej będą musiały przedstawić zgodę rodziców na przetwarzanie danych osobowych),

- makijaż musi być wykonany przez was (na sobie albo na kimś innnym),

- jedna osoba może wysłać maksymalnie dwa makijaże,

- do makijażu proszę dołączyć krótki opis, co było inspiracją i dlaczego,

- maksymalnie 3 zdjęcia (w tym jedno zbliżenie na oko/oczy i jedno zdjęcie całej twarzy),

- oprócz imienia i nazwiska proszę o podanie w mailu adresu waszego bloga i nazwy użytkownika,

- wzięcie udziału w konkursie oznacza akceptację regulaminu, jest też zgodą na publikacje zdjęć na moim blogu i zgodą na przetwarzanie danych osobowych (wyłącznie na potrzeby wysylki nagrody),

- prace proszę wysyłać na adres *iris25.pinger@gmail.com*, temat wiadomości "Konkurs - Australia",

- *konkurs trwa do 31 stycznia* (włącznie, czyli do godziny 23:59), a wyniki zostaną ogłoszone do dwóch tygodni po jego zakończeniu,

- zastrzegam sobie też prawo do zmian w regulaminie (w razie potrzeby).

Jurorami konkursu będę ja i moje drugie pół (czyli sponsor nagrody), więc będzie to nasza subiektywna (ale ostateczna) decyzja...

Zwycięzca bedzie niestety tylko jeden (niestety wysyłka czegokolwiek z Australii jest droga, dlatego nie będę w stanie nagrodzić kilku osób).

A teraz czas na tę bardziej przyjemną dla was część, czyli nagroda...

Zwycięzca konkursu otrzyma paletkę firmy Too Faced French&Fabulous. Paletka zawiera 6 cieni, bronzer i róż/rozświetlacz!!!

Paletka jest nowa (w oryginalnym opakowaniu) i nieużywana. Nie jest to produkt z najnowszej kolekcji, ale myślę, że jest na tyle uniwersalny, że spodoba się wielu z was.

Jutro dodam dokładniejszy opis nagrody, a tymczasem życzę powodzenia :)
  • awatar choccolate: super konkurs :) ciekawy temat, trzeba będzie pomyśleć :) a nagroda jeszcze lepsza :D
  • awatar brenda86: oj jaki ciekawy konkurs:) przynajmniej w przeciwieństwie do losowania , każdy ma równe szanse:) może spróbuje:)
  • awatar BLACKDOLL ♥: superr ;)) wezmę udział jesli oczywiście moge ;);p
Pokaż wszystkie (17) ›