Wpisy użytkownika alltheprettyfaces z dnia 24 lutego 2011

Liczba wpisów: 1

alltheprettyfaces
 
Zostałam poproszona o przygotowanie makijażu dla trzynastolatki...i po raz pierwszy w mojej blogowej karierze nie będę w stanie spełnić prośby obserwatora bloga.

Moim zdaniem trzynaście lat to za wcześnie na rozpoczęcie przygody z makijażem. Ja zaczęłam malować rzęsy mając lat 15 i zawsze miałam takie dziwne uczucie, że wszyscy się na mnie patrzą i wiedzą :) Podkład odkryłam dopiero pod koniec liceum, ale tylko na specjalne okazje. I teraz, mając lat 26 jestem dumna, że nie wyglądam na ten wiek i cały czas jestem proszona o dowód kupując alkohol :)

Wiem, że czasy sie zmieniły, ale mimo wszystko nie ma co niszczyć sobie cery kosmetykami w takim wieku. Lepiej zainwestować w produkty pielęgnacyjne, żeby w przyszłości wyglądać lepiej.

Oczywiście nikomu niczego nie zabraniam, ale też nie chcę przyczynić się do stworzenia kolejnej "starej-malutkiej" jak te biedne dziewczynki...
  • awatar Happy- Go- Lucky: pedofile będa zachwyceni :/
  • awatar gość: ja malowałam sie w podstawówce na tzw dyskoteki i tylko wytedy
  • awatar rachael: @Happy- Go- Lucky: Raczej nie będą, te dziewczynki wyglądają na, lekko licząc, przechodzone 30 — to już chyba dla pedofila żadna atrakcja. Biedne dzieciaki. Wątpię, żeby to był ich pomysł — pewnie są ofiarami niewyżytych ambicji mamusiek :/
Pokaż wszystkie (26) ›