Wpisy użytkownika alltheprettyfaces z dnia 29 sierpnia 2012

Liczba wpisów: 1

alltheprettyfaces
 

Jakiś czas temu otrzymałam kolejną przesyłkę od firmy Donegal (www.donegal.com.pl/). Tym razem zawierała ona różne akcesoria do makijażu i nie tylko.

Zamiast recenzji zbiorowej postawiłam na serię mini recenzji, które systematycznie będą się pojawiały na moim blogu. Mam nadzieję, że okażą się one dla was przydatne :)

W paczce był między innymi zmywacz do paznokci w żelu o zapachu mango. Kiedyś już miałam styczność z taką formą zmywacza i szczerze mówiąc mam co do niego mieszane uczucia.
Z jednej strony podoba mi się żelowa konsystencja, która ułatwia aplikację produktu na wacik. Szczególnie przy moich zdolnościach - wiele razy wylałam nadmiar produktu przez nieuwagę :) Z drugiej strony wydaje mi się, że taka forma zmywacza jest mniej wydajna. Przy bardziej intensywnych kolorach lakieru zużywam więcej wacików. Wynika to zapewne z innej formuły produktu, która szybciej wysycha.
Donegal 015.JPG

Co do samego zapachu to rzeczywiście nutka mango jest wyczuwalna, jednak nie polecam głębokiego zaciągania się w celu sprawdzenia zapachu. Przy bliższym "kontakcie" wyczuwalny jest też typowy zapach zmywacza do paznokci. Z moich doświadczeń wynika, że im dalej nasz nos znajduje się od wacika nasączonego zmywaczem, tym przyjemniejszy wydaje się zapach :) Im bliżej - tym mocniej przebija się woń acetonu.

Tutaj możecie zobaczyć kolor oraz konsystencję produktu...
P1040611.JPG

Według producenta zmywacz zawiera witaminy A, B, E, F, H oraz prowitaminę B5, które oprócz zmywania lakieru mają też pielęgnować paznokcie. Rzeczywiście po jego użyciu moja płytka nie jest przesuszona. Nie zauważyłam też intensywnego przesuszenia skórek. Ale ja obsesyjnie aplikuję krem do rąk, więc generalnie rzadko mam z tym problem.

Czy polecam? Tak, jako ciekawostkę, szczególnie że cena nie jest wygórowana (5,39 zł). Ale ja chyba po zużyciu tej buteleczki powrócę do tradycyjnej formuły.
  • awatar Asia's: jesli masz problem z dozowaniem płynnego zmywacza to polecam zmywacz z pompką www.aromagroup.pl/(…)zmywacz_do_paznokci.png… Sama taki posiadam i nie ma problemu z dozowaniem, a gdy się skończy można bez problemu dolać jakikolwiek zmywacz. Polecam:)
  • awatar ampfire: kiedyś miałam zmywacz w takiej formie, ale kompletnie mi nie podpasował
  • awatar Wiedźma1: Powiem szczerze,że nie spotkałam się jeszcze z takim zmywaczem. Ciekawość sprawi,że pewnie jak tylko znajdę go w sklepie to kupię
Pokaż wszystkie (4) ›