Wpisy użytkownika alltheprettyfaces z dnia 5 września 2012

Liczba wpisów: 1

alltheprettyfaces
 
Kolejny produkt, który otrzymałam od firmy Donegal (www.donegal.com.pl) do testów to pędzel do nakładania maseczek. I jest to chyba mój ulubieniec z całej paczki. Już dawno przymierzałam się do zakupu takiego pędzla, ale wydawał mi się on zbędnym wydatkiem.
Donegal 006.JPG

Pędzel wykonany jest z białego syntetcznego włosia, które jest bardzo sztywne, ale jednocześnie sprężyste i przyjemne w użyciu.

Produkt pozwala na równomierne i dość precyzyjne rozprowadzenie maseczki. Efekt być może nie różni się bardzo od tradycyjnej metody nakładania palcami, ale na pewno cały proces aplikacji trwa krócej. A do tego nie musimy potem spędzać kilku minut na zmywaniu pozostałości maseczki z rąk.

Będąc przy temacie mycia, kolejnym plusem tego pędzla jest fakt, że łatwo go oczyścić. Po każdym użyciu przemywam go ciepłą wodą i resztki maseczki błyskawicznie spływają z jego powierzchni. Na wszelki wypadek, aby nie doprowadzić do rozwoju bakterii, czyszczę go też używając szamponu dla dzieci.

Chciałabym Wam napisać, że jest to produkt bez wad, ale...no właśnie, zawsze jest jakieś "ale". W tym przypadku jest to klej łączący trzonek pędzla z włosiem. Po ponad miesiącu stosowania, wydaje mi się, że nie trzyma on już tak dobrze, jak na początku. Włosie nie wypada, ale obawiam się, że po kilku miesiącach pędzel będzie się nadawał do wymiany.

Na szczęście kosztuje tylko 8,89 zł więc nie jest to ogromny wydatek. Ja na pewno nie wrócę już do nakładania maseczek palcami...
Pokaż wszystkie (5) ›